
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618063
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 16:03:15 | | SCORE | 2280 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 6600 XT Speedster Merc 308 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6501 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 107 °C |
|---|
| core clock | min: 1082 MHz - max: 2497 MHz |
|---|
| max power | 146 W |
|---|
|