
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618046
FurMark (VK) Submitted by alex on May 9, 2026 @ 15:58:39 | | SCORE | 2246 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1043-86B7 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 90 % TDP (68 W) |
|---|
|