FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618027
FurMark Knot (GL) Submitted by locke on May 9, 2026 @ 15:53:32 |
| SCORE | 1264 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 472.84 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 16299 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B83 - SUB: 10DE-12D9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1532 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E92 - SUB: 1043-8694 |
|---|