
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2618013
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 15:49:17 | | SCORE | 1271 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2640 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C03 - SUB: 1043-8619 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (132 W) |
|---|
|