
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617863
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 15:09:24 | | SCORE | 4196 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1043-8822 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (340 W) |
|---|
|