
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617807
FurMark Knot (VK) Submitted by 111 on May 9, 2026 @ 14:49:07 | | SCORE | 1860 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.292 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2670 0 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-381E - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.12.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 53 MHz - max: 1734 MHz |
|---|
| max power | 138 W |
|---|
|