
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617737
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 14:24:35 | | SCORE | 2901 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 10DE-145C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (90 W) |
|---|
|