
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617435
FurMark Knot (VK) Submitted by sakuya on May 9, 2026 @ 12:53:40 | | SCORE | 4480 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1846 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (343 W) |
|---|
|