FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2617416
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 12:50:15 |
| SCORE | 1382 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13905H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 17AA-3B3E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 15 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E1 - SUB: 17AA-3FA0 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 2056 MHz - max: 2566 MHz |
|---|