
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617283
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 12:12:00 | | SCORE | 2784 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2632 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (146 W) |
|---|
|