
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2617256
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 12:05:19 | | SCORE | 3750 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1462-5323 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2626 MHz - max: 2730 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (240 W) |
|---|
|