
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617041
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 11:02:12 | | SCORE | 918 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 590 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.250 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 590 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1043-56A - REV: E1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.7.2 |
|---|
| max core temperature | 85 °C |
|---|
|