FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2617006
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 10:49:01 |
| SCORE | 2406 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 572.70 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Pentium(R) CPU G4500 @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.70 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (179 W) |
|---|