FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2617003
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 10:47:44 |
| SCORE | 2662 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.278 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2563 - SUB: 17AA-3806 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1246 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 92 W |
|---|
| GPU1 | MuMu Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1F2DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|