
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2616775
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 09:22:55 | | SCORE | 5380 |
|---|
| FPS | 89 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1569-F322 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2662 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (361 W) |
|---|
|