FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616700
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 08:53:22 |
| SCORE | 2719 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE Pulse RX 7600 OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E448 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 1155 MHz - max: 2468 MHz |
|---|
| max power | 217 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E28 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 2200 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 64 W |
|---|