
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616509
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 06:56:40 | | SCORE | 10729 |
|---|
| FPS | 178 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1569-F326 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2932 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (250 W) |
|---|
|