
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616322
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 05:11:10 | | SCORE | 835 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1043-4E4 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 1711 MHz |
|---|
| max power | 149 W |
|---|
|