
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616240
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 04:20:27 | | SCORE | 4469 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-220A - SUB: 1569-220A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1696 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (350 W) |
|---|
|