
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615861
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 00:35:38 | | SCORE | 3427 |
|---|
| FPS | 56 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 29585 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 148C-2408 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 95 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2143 MHz |
|---|
| max power | 282 W |
|---|
|