
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615844
FurMark (VK) Submitted by kiMa on May 9, 2026 @ 00:29:04 | | SCORE | 16292 |
|---|
| FPS | 270 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 9070 XT Taichi OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5401 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 174 MHz - max: 2524 MHz |
|---|
| max power | 350 W |
|---|
|