
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615701
FurMark Knot (VK) Submitted by arunhn on May 8, 2026 @ 23:17:30 | | SCORE | 2804 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 3842-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1800 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (395 W) |
|---|
|