FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615379
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 21:30:53 |
| SCORE | 3287 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900KF @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 3842-6593 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1848 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 120 % TDP (302 W) |
|---|