
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2615340
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 21:15:53 | | SCORE | 1284 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-A426 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 1717 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|