FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2615338
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 21:15:37 |
| SCORE | 1267 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1462-12EB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 546.17 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1298 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1462-12EB - REV: 1 |
|---|