FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615085
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 19:59:51 |
| SCORE | 1596 |
|---|
| FPS | 26 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2429 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 128 MHz - max: 2186 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|
| GPU1 | MuMu Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1F2DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|