
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614996
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 19:31:17 | | SCORE | 1515 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (169 W) |
|---|
|