
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614961
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 19:21:45 | | SCORE | 1736 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F08 - SUB: 10DE-12FD - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (160 W) |
|---|
|