
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614801
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 18:39:14 | | SCORE | 2361 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-134E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (179 W) |
|---|
|