
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614777
FurMark Knot (VK) Submitted by 1111 on May 8, 2026 @ 18:33:45 | | SCORE | 1036 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9650 @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 1458-401B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (102 W) |
|---|
|