
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614752
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 18:25:49 | | SCORE | 1408 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.271 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA CMP 30HX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2189 - SUB: 10DE-2189 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.23 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1756 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (127 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-152 - SUB: 1043-844D - REV: 9 |
|---|
|