
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614751
FurMark Knot (VK) Submitted by dyrak on May 8, 2026 @ 18:25:30 | | SCORE | 1306 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v2 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1458-3FF1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 93 % TDP (172 W) |
|---|
|