
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614632
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 17:47:39 | | SCORE | 1790 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 7377-150A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (167 W) |
|---|
|