FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614243
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 16:11:36 |
| SCORE | 4136 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1569-F328 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2700 MHz - max: 2820 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (178 W) |
|---|