
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2614003
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 15:04:36 | | SCORE | 516 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 570 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 3200G with Radeon Vega Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Radeon RX 570 Series |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1458-2310 - REV: EF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.19.16 |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15D8 - SUB: 1002-15D8 - REV: C9 |
|---|
| max core temperature | 31 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 0 MHz |
|---|
|