FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613927
FurMark Knot (VK) Submitted by bim on May 8, 2026 @ 14:41:44 |
| SCORE | 4700 |
|---|
| FPS | 78 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1043-61A - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 823 MHz - max: 2755 MHz |
|---|
| max power | 327 W |
|---|
| GPU1 | USB Mobile Monitor Virtual Display |
|---|
| PCI IDs | DEV: 110D5559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|