
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2613865
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 14:21:48 | | SCORE | 3697 |
|---|
| FPS | 61 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 148C-2437 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1961 MHz - max: 2682 MHz |
|---|
| max power | 150 W |
|---|
|