
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613627
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 13:02:54 | | SCORE | 4619 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.57 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 2026 MHz - max: 2452 MHz |
|---|
| max power | 77 % TDP (171 W) |
|---|
|