
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613387
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 11:36:51 | | SCORE | 499 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19041 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1402 - SUB: 7377-0 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 576.88 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1038 MHz - max: 1216 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (83 W) |
|---|
|