
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613206
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 10:06:55 | | SCORE | 6140 |
|---|
| FPS | 102 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 GRE |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1849-5315 - REV: CE |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 97 °C |
|---|
| core clock | min: 1940 MHz - max: 2348 MHz |
|---|
| max power | 302 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|