
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613147
FurMark Knot (VK) Submitted by ken on May 8, 2026 @ 09:41:09 | | SCORE | 2787 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 233 MHz - max: 3011 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|