
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613117
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 09:27:37 | | SCORE | 5691 |
|---|
| FPS | 94 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-8A2B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2782 MHz - max: 2888 MHz |
|---|
| max power | 88 % TDP (350 W) |
|---|
|