
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2612753
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 05:49:01 | | SCORE | 3257 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Sparkle Arc B580 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 172F-4215 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 3000 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|