
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2612112
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 23:36:10 | | SCORE | 1744 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 10DE-153C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1636 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 127 % TDP (192 W) |
|---|
|