
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2611337
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 19:16:08 | | SCORE | 1237 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX6500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1458-2401 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 106 °C |
|---|
| core clock | min: 89 MHz - max: 2482 MHz |
|---|
| max power | 77 W |
|---|
|