
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610943
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 17:32:42 | | SCORE | 3345 |
|---|
| FPS | 55 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1043-8A16 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (147 W) |
|---|
|