FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610897
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 17:19:58 |
| SCORE | 2421 |
|---|
| FPS | 40 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7840H with Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3D14 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 89 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2356 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon 780M Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-15BF - SUB: 17AA-3D14 - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|