FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2610628
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 16:06:35 |
| SCORE | 1679 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 595.71 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 1043-1E21 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1006 MHz - max: 1440 MHz |
|---|
| max power | 86 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1636 - SUB: 1043-1E21 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 24 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 1600 MHz |
|---|