
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2610437
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 15:19:28 | | SCORE | 1678 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D3 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 154 MHz - max: 2332 MHz |
|---|
| max power | 136 W |
|---|
|