
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2610421
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 15:14:53 | | SCORE | 1954 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85F1 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 551.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1494 MHz - max: 1898 MHz |
|---|
| max power | 119 % TDP (302 W) |
|---|
|